Lietuvos vartotojų institutas, gindamas vartotojų viešąjį interesą, praėjusią savaitę išsiuntė Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams - UAB Bitė, UAB Omnitel ir UAB Tele2 - kreipimąsi, kuriuo reikalaujama nutraukti prievartinę telerinkodarą be vartotojo sutikimo. Operatoriams nenutraukus viešojo intereso pažeidimo, Lietuvos vartotojų institutas neatmeta galimybės kreiptis į teismą.
Gyvename tokiame amžiuje, kur net maži vaikai mokykloje, o gal net darželyje turi mobiliuosius telefonus. Vis labiau populiarėja išmanieji telefonai. Jie turi daugiau funkcionalumo, prieigą prie interneto, galimybę naudoti gausybę aplikacijų, programėlių ir žaidimų.
Balandžio 07 d. 12:36  Maži sutvėrimai – didelė grėsmė
Balandžio 03 d. 07:40  Medikai sunerimę: tobulėja net erkės
0-00-00  
Nelsonas Mandela, kuris ketvirtadienį ramiai mirė savo namuose būdamas 95 metų, nuėjo „ilgą kelią į laisvę“ nuo apartheido kalinio, 27-erius metus išbuvusio kalėjime, iki pirmojo juodaodžio Pietų Afrikos Respublikos (PAR) prezidento ir Nobelio taikos premijos laureato.
B. Jundulaitės nuotr.
Tikriausiai sunku būtų rasti žmogų, kuris nežinotų šio medžio. Dauguma pažįsta tik paprastąjį šermukšnį (Sorbus aucuparia). Iš tiesų pasaulyje gausu įvairių rūšių ir veislių. Šį kartą pakalbėkime apie saldžiavaisius šermukšnius, kurie vitaminingas uogas brandina ne tik paukščiams, bet ir mums.
2013-10-10 17:09  Žalieji antibiotikai
2013-10-07 13:16  Imbieras sušildys
2013-09-20 10:34  Renkame sėklas
Kraunama...
Populiariausios naujienos